Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych alebo priateľov? Prekvapte ich darčekovou poukážkou, ktorú je možné vymeniť za vstupenky na podujatia z našej ponuky.

Ďaľšie informácie ...

  • Kedy a kde?

  • Pre mňa a ostatných.

  • EVENTIM Komunita

Prehľad cien

Kúpiť
Položka
Darčekové poukazy
 
Darčekové poukazy sú dostupné
Vstupenky TicketDirect sú k dispozícii  Kúpiť
1 - 1 od 1

Informácie k darčekovému poukazu

Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych alebo priateľov? Prekvapte ich darčekovou poukážkou, ktorú je možné vymeniť za vstupenky na podujatia z našej ponuky.

Darčekové poukážky je možné zakúpiť v hodnote:
25 EUR
50 EUR
100 EUR


Kúpiť takýto darček je ľahké.
Zaregistrujte sa na našich stránkach, vyberte si darčekovú poukážku (môžete si vybrať aj viac kusov, napríklad 1 x 25 EUR, 1x 50 EUR a podobne), vyberte si spôsob platby a spôsob doručenia. Ak chcete poslať darčekovú poukážku priamo na inú osobu, ako adresu doručenia zadajte adresu, kam si želáte vstupenky poslať.

Darčekovú poukážku je možné využiť pri platbe vstupeniek na stránke www.eventim.sk alebo pri kúpe vstupenky priamo v predajni Eventim v Bratislave na ul. 29. augusta č.5 (Otváracie hodiny: každý pracovný deň od 10:00 do 18:00).

Darčekovú poukážku nie je možné využiť pri kúpe vstupeniek na iných predajných miestach ako v horeuvedenej predajni Eventim v Bratislave.

Platba darčekovou poukážkou na www.eventim.sk je rovnako veľmi jednoduchá. Najprv vyberte vstupenku/y a presunte ich do nákupného košíka. Potom zadajte formu platby "Darčeková poukážka" a kód poukážky vložte do poľa nižšie a kliknite na "Potvrdiť". V prípade, že poukážka nepokrýva celú sumu vstupeniek/y, môžete zvyšok sumy zaplatiť kreditnou kartou. V prípade, že je hodnota darčekovej poukážky vyššia ako suma za vstupenky, môžete poukážku použiť pri ďalšej objednávke. Dúfame, že si naše darčekové poukážky užijete. Pre viac infomácii odporúčame pozrieť si aj naše všeobecné obchodné podmienky.