Pomoc a Kontakt

Vyhľadávanie podľa témy

> Tipy > Pomoc


Aké sú spôsoby doručenia a jednotlivé poplatky?

1) Doporučená zásielka v rámci SR
Cena: 2,20 €
Vstupenky vám budú zaslané formou doporučeného listu na adresu na území Slovenska prostredníctvom Slovenskej pošty. Dodanie môže trvať až do 15 pracovných dní. Za služby Slovenskej pošty neručíme.

Ak si vstupenky neprevezmete v odbernej lehote, alebo pri objednávaní zadáte nesprávnu adresu, a budete požadovať opakované zaslanie vstupeniek, bude Vám opätovne účtovaný poplatok za odoslanie vo výške 2,20 €.

2) Kuriérska služba v rámci SR
Cena: 5,90 €
Doručenie vstupeniek externou kuriérskou spoločnosťou zmluvne viazanou s eventim sk, s.r.o. na adresu na území Slovenska. Objednávka Vám bude doručená do maximálne 10 pracovných dní od prijatia úhrady za objednávku.
*Kuriér nepracuje počas soboty a nedele a dní pracovného pokoja

3) Kuriérska služba Česká republika
Cena: 13,90 €
Doručenie vstupeniek externou kuriérskou spoločnosťou zmluvne viazanou s eventim sk, s.r.o. na adresu na území Českej republiky. Objednávka Vám bude doručená do maximálne 10 pracovných dní od prijatia úhrady za objednávku.
*Kuriér nepracuje počas soboty a nedele a dní pracovného pokoja

4) Doporučená zásielka Česká republika
Cena: 5,90 €
Vstupenky vám budú zaslané formou doporučeného listu na adresu na území Českej republiky prostredníctvom Slovenskej pošty. Dodanie môže trvať až do 15 pracovných dní. Za služby Slovenskej pošty neručíme.

Ak si vstupenky neprevezmete v odbernej lehote, alebo pri objednávaní zadáte nesprávnu adresu, a budete požadovať opakované zaslanie vstupeniek, bude Vám opätovne účtovaný poplatok za odoslanie vo výške 5,90 €.

5) Kuriérska služba ostatné krajiny
Cena: 38,90 €
Doručenie vstupeniek externou kuriérskou spoločnosťou FedEx zmluvne viazanou s eventim sk, s.r.o. na adresu mimo územia Slovenska.Objednávka Vám bude doručená do maximálne 10 pracovných dní od prijatia úhrady za objednávku.
*Kuriér nepracuje počas soboty a nedele a dní pracovného pokoja

6) TicketDirect
Cena: 1,00 €
Pri niektorých podujatiach (štandardne slovenských) máte možnosť vytlačiť si platné vstupenky priamo doma. Potrebujete iba tlačiareň (nemusí byť farebná) a obyčajný kancelársky papier A4. Vstupenky viete vytlačíť hneď po ich zakúpení (platné iba pri platbe kartou) alebo kedykoľvek po prihlásení sa na web, cez sekciu „Môj EVENTIM“ / „Vaše aktuálne objednávky“. Možnosť tlače vstupeniek doma je dostupná iba pri platbe kartou.
Pri vstupe na podujatie bude kontrolovaný špeciálny kód uvedený na Vašej vytlačenej vstupenke.

UPOZORNENIE! Po vytlačení TicketDirect vstupenky sa uistite, či je na vstupenke správne vytlačený čiarový kód a všetky potrebné údaje. Pre tlač TicketDirect vstupenky použite program Adobe Reader, čím predídete prípadnej chybnej tlači vstupenky.

Po kliknutí na “Objednať” v poslednom kroku objednávky vstupeniek budete presmerovaný na stránku, odkiaľ sa dajú vytlačiť lístky. Váš lístok je tiež uložený vo formáte PDF (Acrobat Reader je potrebný).

7) Vyzdvihnutie v sídle spoločnosti
Cena: 0,50 €
Uhradenú objednávku si môžete vyzdvihnúť v sídle našej spoločnosti na adrese:

eventim sk, s.r.o.
Kupeckého 8
82108 Bratislava

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 09:00 - 17:00
Sobota – Nedeľa, dni pracovného pokoja: Zatvorené

UPOZORNENIE: Objednávka bude pripravená k odberu až po úspešnom zaevidovaní Vašej platby. Vstupenky si môžete prevziať po uhradení výlučne v sídle našej spoločnosti na základe kódu pre vyzdvihnutie, ktorý Vám bude zaslaný emailom automaticky po obdržaní platby a po predložení platného dokladu totožnosti.

8) Vyzdvihnutie na večernej pokladni
Cena: 0,70 €
Vaše vstupenky budú rezervované po úspešnej platbe. Vstupenky si môžete prevziať na večernej pokladni jednu hodinu pred začiatkom podujatia, na základe kódu pre vyzdvihnutie, ktorý Vám bude zaslaný emailom automaticky po obdržaní platby a po predložení platného dokladu totožnosti.

9) Vyzdvihnutie na predajných miestach
Cena: 0,50 €
Vaše vstupenky budú rezervované po úspešnej platbe. Vstupenky si môžete prevziať po uhradení v jednom z vybraných predajných miest, ktorých zoznam nájdete na našich webových stránkach. Vstupenky je možné prevziať na základe kódu pre vyzdvihnutie, ktorý Vám bude zaslaný emailom automaticky po obdržaní platby a po predložení platného dokladu totožnosti.

Pomohla Vám informácia vyššie?

V prípade ďalších otázok neváhajte kontaktovať náš Zákaznícky servis.

Späť