O nás

www.eventim.sk je služba spoločnosti

eventim sk, s.r.o.
Kupeckého 8
821 08 Bratislava
Slovensko

IČO: 35867922
DIČ: 2021757232
IČ DPH: SK2021757232


Sídlo spoločnosti:
eventim sk, s.r.o.
Kupeckého 8
821 08 Bratislava

Email: office@eventim.sk

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok: zatvorené
Utorok: 9:00 – 13:00
Streda: zatvorené
Štvrtok: 13:00 – 17:00
Piatok: zatvorené
Sobota, nedeľa, Štátny sviatok: zatvorené


eventim sk, s.r.o. je spoločnosť registrovaná pre elektronickú tlač, distribúciu a predaj vstupeniek na domáce aj medzinárodné podujatia, a to prostredníctvom internetu a sietí predajní. Na slovenskom trhu existuje od roku 2003.

eventim sk, s.r.o. je súčasťou spoločnosti CTS EVENTIM AG & Co. KGaA, európskeho lídra v predaji vstupeniek, ktorá pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy (Nemecko, Rakúsko, Slovinsko, Maďarsko, Rumunsko, Taliansko, Česká republika, Poľsko, Srbsko, Bulharsko, Chorvátsko, Fínsko, Holandsko, Veľká Británia, atď.) a je najväčším európskym distribútorom vstupeniek pre "živú zábavu" a iných akcií. Eventim je ako organizátor turné, festivalov a iných podujatí lídrom na trhu v kontinentálnej Európe a vo svete zastáva tretiu priečku.

eventim sk, s.r.o. prevádzkuje vlastnú sieť predajných miest po celom Slovensku, pričom hlavné predajné miesto sa nachádza na Kupeckého 8., 821 08, Bratislava. Predaj sa uskutočňuje cez internetový portál www.eventim.sk a ďalších pridružených online partnerov. eventim sk, s.r.o. tiež spolupracuje s predajnými miestami spoločnosti CTS Eventim AG Rakúsko, ktorých pokrytie je viac ako 10 000 predajných miest po celej Európe.

Firma Eventim je kótovaná na frankfurtskej burze cenných papierov s trhovou kapitalizáciou vo výške okolo 1 miliardy eur (2010). Akcie Eventim-u sa nachádzajú na burze voľného obchodu - SDAX index (ISIN DE 0005470306).

Online rezervácia vstupeniek a systém predaja vstupeniek je komplexný, ale jednoduchý a funkčný. Zobrazuje lístky uvedené do predaja spolu s interaktívnou mapou sedenia a zrozumiteľnými informáciami o predaji.

V našom systéme sa denne nachádzajú stovky rôznych akcií (domácich a zahraničných), ktoré sú distribuované prostredníctvom vyššie uvedených kanálov po celom Slovensku i v zahraničí.