The Kelly Family 2018 - Vstupenky

Kelly Family je jednou z najúspešnejších írskych kapiel v Európe, Amerike a Ázii, s viac ako 20 miliónmi predaných...

Ďaľšie informácie ...

  • Kedy a kde?

  • Pre mňa a ostatných.

  • EVENTIM Komunita

Vyberte si vstupenky:

Vstupenky
PodujatieMestoDátum
The Kelly FamilyWIEN
Wiener Stadthalle Halle D
Pi, 9.3.2018
19:30 h
 
Vstupenky od € 72,90
Vstupenky TicketDirect sú k dispozícii  Vstupenky
1 - 1 z 1

Informácie o podujatí

Kelly Family je jednou z najúspešnejších írskych kapiel v Európe, Amerike a Ázii, s viac ako 20 miliónmi predaných albumov, ktorá sa po prvýkrát od roku 1999 chystá na turné. Koncerty THE KELLY FAMILY sú legendárne a pre mnohých fanúšikov to bude zvláštny a emotívny zážitok. Viac ako 20 koncertov plných autentickej moci, pocit súdržnosti a nádeje, ktorú nemá žiadna iná skupina.

O umelcovi

Biografia umelca

The Kelly Family - eine Familie, die mit über 20 Millionen verkauften Tonträgern, unzähligen Gold- und Platinawards, über 50 Auszeichnungen wie ECHO, Bambi, Goldene Kamera oder Goldene Europa und Live-Rekorden in ganz Europa, Amerika und Asien zu den erfolgreichsten irischen Bands aller Zeiten gehört, geht 2018 zum ersten Mal seit 1999 auf große Ar...
Viac

FanTicket

Pri tomto podujatí sú dostupné farebné vstupenky - FanTicket.
Ak si objednáte vstupenky na toto podujatie a zvolíte si doručenie poštou alebo kuriérom, bude Vám FanTicket doručený automaticky.

FanTicket je skvelým darčekom a suvenírom. Jedinečný dizajn a špeciálna tlač robí zo vstupeniek dokonalý doplnok Vašej chladničky či nástenky. FanTicket vstupenky sú dostupné jedine cez EVENTIM.