Načítava sa ...

Žiadne dostupné predstavenia pre toto podujatie.

Detaily o podujatí

YC Slovensko s Martinom Smithom

YC Slovensko je jedinečná udalosť určená predovšetkým pre mladú generáciu Slovenska a Bratislavy, ktorá sníva veľké sny, ale je zároveň dostatočne „prebudená“ na to, aby zasiahla svoje mesto, či dedinu Božou láskou. 


Okrem mnohých domácich a zahraničných interpretov na YC vystúpi aj bývalý frontman skupiny Delirious? - MARTIN SMITH so svojou kapelou /UK/.

Smith je autorom mnohých známych piesní (napr.: I Could Sing of Your Love Forever, Majesty, History Maker, Waiting here for you, God’s great dance floor) a aj po dvoch desaťročiach na hudobnej scéne jeho tvorba pokračuje. Martin je mnohými považovaný za otca modernej worship hudby a svojimi piesňami ovplyvnil a ovplyvňuje ľudí po celom svete!

Fanúšikovia hip-hopovej & dubstepovej hudby sa môžu tešiť na predstavenie rappera ROKSTEDYho /USA/ ako aj na The DUBSTEP Project. Slovenská worshipová scéna bude zastúpená kapelami ako Tretí Deň, Timothy, BCC Worship a mnoho ďalších. Okrem hudobného programu bude pre účastníkov pripravený bohatý program vo forme workshopov, seminárov, divadla, filmu a športových atrakcií.

YC Slovensko bude prebiehať v dňoch 8.-9. novembra 2014 v priestoroch Istropolisu v Bratislave. Veríme tomu, že hlavné mesto „BRATI-SLÁVA“ naplní pravý význam svojho mena a zažije skutočnú „NÁDEJ,“ ktorá je témou tohtoročného YC! Rezervuj si svoje miesto ešte DNES!


CENA REGISTRAČNÉHO POPLATKU:
Celé YC (povzbudzujeme Ťa, aby si prišiel na celý čas:-)
20,-EUR  - Do 30. septembra 2014
22,-EUR  - Od 1. októbra 2014
25,- EUR - na mieste (je možné, že lístky už na mieste nebudú)
ZĽAVA: 7+1 – kúp 7 lístkov a 8. máš ZDARMA.

YC Sobota:
15,- EUR   Platí na sobotu od 10.00 až do noci.

YC Nedeľa doobeda s Martinom Smithom

10,- EUR
 
UBYTOVANIE
Pre všetkých „cezpoľných“ účastníkov bude zapezpečené ubytovanie so spacákom na karimatke za symbolické 3,- EURá na piatok aj sobotu.

Viac info o YC nájdeš na www.generaciaY.sk alebo na našej FB stránke: ycslovensko

 

Ďalšie informácie / Sponzori
Mapa
  • Istropolis

    Trnavské mýto 1
    832 21 Bratislava

    Trnavsk%C3%A9%20m%C3%BDto%203337%2F1%2C%2083104%20Bratislava%2C%20Slovakia

Ďalšie informácie / Sponzori