Načítava sa ...

Žiadne dostupné predstavenia pre toto podujatie.

Detaily o podujatí

Od 18:00 hod. predaj vstupeniek len na mieste - recepcia NTC Aegon Arena, Bratislava.

Cena na mieste: 35 EUR.


Metalová legenda Slayer už o mesiac v Bratislave:


Aké prekvapenie si pripravili pre Slovákov?


BRATISLAVA – Jedna z najzásadnejších metalových kapiel – Slayer - vystúpi už o mesiac v bratislavskej Aegon Arene (NTC). Do metropoly Slovenska prinesie aj veľké prekvapenie! Špeciálnym hosťom koncertu bude francúzska štvorica Gojira, ktorá absolvovala svetové turné aj s najslávnejším členom metalovej “Big Four”, skupinou Metallica. Koncert kapiel Slayer a Gojira bude 11. júna v bratislavskej Aegon Arene (NTC). Vstupenky sa predávajú v sieti Eventim za 29 eur.

Francúzska Gojira funguje na scéne od roku 1996. Pôvodne účinkovala pod názvom Godzilla, v roku 2001 si však partia z mestečka Bayonne zmenila názov na ten súčasný. Zaujímavosťou je, že za 16 rokov na scéne nezmenila zloženie. Stabilnú zostavu tvoria bratia Joe a Mario Duplantierovci, Christian Andreu a Jean Michel Labadie. Úpešnú kariéru korunovali koncertami s inými veľkými menami ako Cannibal Corpse, Machine Head, Lamb of God, Trivium, Behemoth či Children of Bodom. Dnes už je francúzska Gojira pevnou súčasťou line-upov všetkých zásadných metalových festivalov.


Gojira – To Sirius


http://www.youtube.com/watch?v=f5By-5mLHk4


Thrash-metalová legenda a člen slávnej "Big four" - skupina Slayer prinesie na svoj bratislavský koncert plnohodnotnú šou, s ktorou toto leto vystúpia aj na najväčších európskych festivaloch. Slayer sa Slovákom predstavili už v roku 2008 na festivale Topfest. Svoju kariéru naštartovali počiatkom osemdesiatych rokov. Najneskôr v roku 1986 boli aj vďaka svojmu legendárnemu albumu Reign In Blood považovaní za jednu z najdôležitejších metalových kapiel všetkých čias. A sú ňou do dnešných dní. Ako súčasť takzvanej Veľkej thrashmetalovej štvorky (Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax) zažili zrejme najväčšiu slávu na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Okrem Reign In Blood práve nasledujúce dva albumy South Of Heaven a Seasons In The Abyss patria k zlatému fondu kapely a zaslúženej a najčastejšie využívanej kostre všetkých koncertných playlistov. Pomyselné výlety k prvým dvom doskách Show No Mercy a Hell Awaits spolu s výberom toho najlepšieho z prelomu deväťdesiatych a nultých rokov (najmä album God Hates Us All) sú vždy pomyselnou čerešničkou na torte, pričom kapela samozrejme nikdy nezabúda ani na svoje najaktuálnejšie počiny.

Vstupenky:
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/slayer-gojira-bratislava-ntc-aegon-arena-115294/event.html

Mapa
  • NTC Aegon Arena

    Prikopova 6
    83130 Bratislava

    Pr%C3%ADkopova%203255%2F6%2C%2083103%20Bratislava-Nov%C3%A9%20Mesto%2C%20Slovakia