Načítava sa ...

Žiadne dostupné predstavenia pre toto podujatie.

Detaily o podujatí

Značka NEON prináša na Slovensko festival elektronickej hudby na svetovej úrovni, porovnateľný so špičkovou zahraničnou produkciou. 

Line Up: Underworld (Live koncert), Rudimental (DJ set), Above & Beyond Arty, Eelke Kleijn, Ilan Bluestone, Nora En Pure, Nifra, ReOrder a ďalší.

Tvorcovia projektov ako Beautiful Things, Dance Exxtravaganza, Neon a množstva ďalších úspešných formátov zameraných na elektonickú hudobnú  scénu, zúročili dlhoročné skúsenosti, aby vytvorili projekt, ktorý na Slovensku nemá obdobu. Dvojdňový festival zasadený do oddychovej časti hlavného mesta, pri jazere Zlaté Piesky, ktorý prinesie fanúšikom hviezdy svetového formátu ešte pred začiatkom letnej sezóny a naštartuje ich zmysly na leto plné zážitkov.

Dôraz je kladený na jedinečný audio-vizuálny formát podporený špičkami európskeho trhu v oblasti ozvučenia a laserovej show, dlhoročné skúsenosti pri práci s komunitou fanúšikov elektronickej hudobnej scény, sofistikovaný dramaturgický prístup a zmysel pre detaily.

Show plná emócií, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných výkonov, doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami, prezentuje hudobné zážitky tak, ako si to v dnešnej dobe náročný návštevník predstavuje.

Našou snahou je, aby si fanúšikovia elektornickej hudby odniesli z festivalu NEON jedinečný emocionálny zážitok, na aký na slovensku neboli zvyknutí.

NEON znamená produkciu na svetovej úrovni, najnovšie trendy a dokonalé spracovanie v kombinácii s profesionálnym marketingom pre cieľovú skupinu skúsených návštevníkov koncertov.

Víziou festivalu je vytvoriť na slovensku projekt, ktorý sa zaradí na mapu rešpektovaných európskych festivalov.

VSTUPENKY:

EARLY BIRD

Limitovaný počet vstupeniek pre ozajstných fanúšikov. Cena vstupeniek sa bude postupne zvyšovať.

FAN FESTIVAL PASS

Pre náročnejších fanúšikov, ktorí si chcú užiť atmosféru z tesnej blízkosti hviezd. 

V cene je zahrnutý vstup do oddeleného sektoru pred hlavným stageom so samostatným barom a darček - tričko z limitovanej kolekcie NEON. V tejto časti bude kapacita obmedzená, aby sme zabezpečili fanúšikom komfort.  

VIP FESTIVAL PASS 

Určený pre najnáročnejších fanúšikov. 

VIP vstupenky sú značne limitované počtom, aby sme zaručili ozajstnú exkluzivitu a zážitok. K dispozícii bude samostatné parkovanie a vchod, sektor pri stage vyčlenený len pre VIP hostí, s vyvýšenou platformou s výhľadom, welcome drinky, VIP bar, gastro a tričko NEON.

STANOVÉ UBYTOVANIE TENT INN

Cestuješ na NEON a chceš sa vyhnúť kilám navyše v batožine?
Unavuje ťa stavanie stanu ?

Tent Inn je perfektné riešenie práve pre teba.
V oplotenom a stráženom areáli ťa bude čakať postavený stan pre 2 osoby v ňom 2 karimatky a 2 deky, 
areál bude mať vlastnú súkromnú pieskovú pláž, tobogan a bar s reštauráciou, ktorá ťa zobudí na želanie na tvoj obľúbený koncert.

Z dôvodu veľkosti areálu je k dispozícií iba 150 stanov! 

Lineup:

PIATOK, 24.6. -  Above & Beyond, Arty, Ilan Bluestone, Nifra, ReOrder, Pico a ďaľší 

SOBOTA, 25.6. -  Underworld Live, Rudimental (DJ set), Nora En Pure, Eelke Kleijn, Stame, Toky a ďaľší

Mapa
  • Areál Zlaté Piesky

    Senecká 2
    82104 Bratislava

    Seneck%C3%A1%20cesta%201336%2F2%2C%20900%2028%20Ivanka%20pri%20Dunaji%2C%20Slovakia