Načítava sa ...

Dostupné termíny

Detaily o podujatí

Michal David odpáli letnú sezónu open air koncertom


Český hitmaker a autor dnes už legendárnych pesničiek Michal David sa v júni predstaví československému publiku. Stane sa tak na hraniciach medzi oboma krajinami, v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Na tomto mieste sa konajú veľké hudobné akcie už niekoľko rokov a minulý rok tu otvárala open air sezónu kapela Elán.

Letisko v Holíči radi navštevujú fanúšikovia hudby z oboch krajín pravidelne. Každoročne sa tu koná najväčší česko – slovenský hudobný festival Cibula Fest a v minulom roku k nemu pribudlo aj otvorenie letnej hudobnej open air sezóny. Tentokrát padla voľba na obľúbeného Michala Davida. 25. júna tak vystúpi nekorunovaný kráľ diskoték pred niekoľkotisícovou návštevou z oboch krajín na svojom najväčšom koncerte roka 2016 na Slovensku. „Už niekoľko rokov sa snažíme do tohto regiónu prinášať to najlepšie a najžiadanejšie z hudobnej scény z oboch krajín. Michal David ešte na letisku v Holíči nikdy nevystúpil a ľudia si ho tu žiadajú. Plníme aj ich želanie,“ prezradil najväčší organizátor hudobných podujatí v Holíči Vladimír Chrenka. Charizmatický spevák Michal David, prinesie na Záhorie skvelú šou plnú nestarnúcich hitov, svetelných efektov a dobrej nálady.

Cena vstupenky sa bude od 1.5.2016 navyšovať!


Deti do 120 cm v doprovode dospelej osoby vstupné neplatia.


Pre ZŤP S vozíčkarov a ich doprovod sme pripravili limitovaný počet lukratívnych miest s vynikajúcim výhľadom tesne pod pódiom pred zábranami, kde budú umiestnení VIP státie hostia.

Cena ZŤP S (VIP priestor) vstupenky (platí iba pre imobilných) je 20 €, cena vstupenky pre doprovod je 20 €.

Pre ZŤP platí zľava 25% zo vstupenky na mieste, doprovod platí plnú výšku (v predpredaji sa tieto vstupenky zakúpiť nedajú).

V prípade záujmu o vstupenky ZŤP, pošlite objednávku spolu s potvrdením ZŤP na office@eventim.sk


Vstupenka – VIP státie pod pódiom.

   Cena 30 EUR zahŕňa:

Uvedenie hosteskami do oddeleného sektoru od ostatných návštevníkov tesne pod pódiom, kde bude situované i mólo pre Michala Davida.

 • Konzumné v podobe 0,7 L značkového vína.

(Každý VIP návštevník dostane ticket na konzumáciu 0,7 L značkového vína, ktorý môže využiť priamo na podujatí. Celkové množstvo 0,7 L bude podané v umelých kelímkoch, nakoľko z bezpečnostných opatrení nemôže byť podané na akcii v sklenenej fľaši. V prípade, že držiteľ VIP tento bonus nevyužije na akcii, môže si ho vyzdvihnúť už v sklenenej fľaši priamo u dodávateľa. Adresa a miesto bude uvedené na tickete.


 • Bezplatné parkovanie bez čakania na vyhradenom mieste pre VIP.

 • Bezplatné použitie splachovacích a non stop udržiavaných WC v areály.

 • Merchandise  darček

 

Otváranie areálu od 19:00 hod. - DJ Martin Hájek

 

Koncert MICHAL DAVID od 21:00 hod do 23:00 hod.

 

Od 23:00 hod. do 04:00 hod. DJs Video Oldies DISCO


 

MICHAL DAVID

Mapa
 • Letisko

  Staničná 789/13
  908 51 Holíč

  Stani%C4%8Dn%C3%A1%20789%2C%20908%2051%20Hol%C3%AD%C4%8D%2C%20Slovakia

Ďalšie informácie / Sponzori