Načítava sa ...

Žiadne dostupné predstavenia pre toto podujatie.

Detaily o podujatí

Michal David odpáli letnú sezónu open air koncertom

Český hitmaker a autor dnes už legendárnych pesničiek Michal David sa v júni predstaví československému publiku. Stane sa tak na hraniciach medzi oboma krajinami, v pohraničnom pásme na letisku v Holíči. Na tomto mieste sa konajú veľké hudobné akcie už niekoľko rokov a minulý rok tu otvárala open air sezónu kapela Elán.

Letisko v Holíči radi navštevujú fanúšikovia hudby z oboch krajín pravidelne. Každoročne sa tu koná najväčší česko – slovenský hudobný festival Cibula Fest a v minulom roku k nemu pribudlo aj otvorenie letnej hudobnej open air sezóny. Tentokrát padla voľba na obľúbeného Michala Davida. 25. júna tak vystúpi nekorunovaný kráľ diskoték pred niekoľkotisícovou návštevou z oboch krajín na svojom najväčšom koncerte roka 2016 na Slovensku. „Už niekoľko rokov sa snažíme do tohto regiónu prinášať to najlepšie a najžiadanejšie z hudobnej scény z oboch krajín. Michal David ešte na letisku v Holíči nikdy nevystúpil a ľudia si ho tu žiadajú. Plníme aj ich želanie,“ prezradil najväčší organizátor hudobných podujatí v Holíči Vladimír Chrenka. Charizmatický spevák Michal David, prinesie na Záhorie skvelú šou plnú nestarnúcich hitov, svetelných efektov a dobrej nálady.

Cena vstupenky sa bude od 1.5.2016 navyšovať!


Deti do 120 cm v doprovode dospelej osoby vstupné neplatia.

Pre ZŤP S vozíčkarov a ich doprovod sme pripravili limitovaný počet lukratívnych miest s vynikajúcim výhľadom tesne pod pódiom pred zábranami, kde budú umiestnení VIP státie hostia.

Cena ZŤP S (VIP priestor) vstupenky (platí iba pre imobilných) je 20 €, cena vstupenky pre doprovod je 20 €.

Pre ZŤP platí zľava 25% zo vstupenky na mieste, doprovod platí plnú výšku (v predpredaji sa tieto vstupenky zakúpiť nedajú).

V prípade záujmu o vstupenky ZŤP, pošlite objednávku spolu s potvrdením ZŤP na office@eventim.sk

Vstupenka – VIP státie pod pódiom:

Cena 30 € zahŕňa:

 • Uvedenie hosteskami do oddeleného sektoru od ostatných návštevníkov tesne pod pódiom, kde bude situované i mólo pre Michala Davida.
 • Konzumné v podobe 0,7 L značkového vína. (Každý VIP návštevník dostane ticket na konzumáciu 0,7 L značkového vína, ktorý môže využiť priamo na podujatí. Celkové množstvo 0,7 L bude podané v umelých kelímkoch, nakoľko z bezpečnostných opatrení na akcii nemôže byť podávané v sklenenej fľaši. 
 • Bezplatné parkovanie bez čakania na vyhradenom mieste pre VIP.
 • Bezplatné použitie splachovacích a non stop udržiavaných WC v areáli. Z hľadiska technického riešenia odpadu, budú splachovacie WC nahradené klasickými TOI-TOI WC s tým, že budú oddelené a vyhradené len pre VIP lístky a neustále udržiavané.
 • Merchandise darček

Otvorenie areálu od 19:00 hod. - DJ Martin Hájek 

Koncert MICHAL DAVID od 21:00 hod do 23:00 hod.

Od 23:00 hod. do 04:00 hod. DJs Video Oldies DISCO

 

MICHAL DAVID

Mapa
 • Letisko

  Staničná 789/13
  908 51 Holíč

  Stani%C4%8Dn%C3%A1%20789%2C%20908%2051%20Hol%C3%AD%C4%8D%2C%20Slovakia

Ďalšie informácie / Sponzori