Načítava sa ...

Žiadne dostupné predstavenia pre toto podujatie.

Detaily o podujatí

Galota Fest je multižánrový hudobný festival s priateľskou atmosférou,ktorý sa snaží prinášať hudobnú všestrannosť.

Tretí ročník festivalu sa presúva do lukratívnych priestorov areálu vodných športov,ktorý sa nachádza na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom.

Headlinerom festivalu je multikultúrna kapela N.O.H.A, ktorá počas svojej letnej tour má len jednu zastávku na Slovensku a to práve na Galote.

V spolupráci s [[[Trident crew prinášame legendárnu dnb párty Trident night, headlinerom je anglický neurofunkový producent Emperor. Trojicu zahraničných headlinerov dopĺňa taliansky reggae talent Raphael. Zahraničný program uzatvára česko-americký hiphopovo soulový projekt The High Corporation a anglický dnb/junglový producent D-Tox.

Československý support dopĺňa Medial Banana, Slniečko, Boy Wonder , Sakumprásk, Pra3x, Dúhové Eminencie a mnoho ďalších. [[[Trident crew bude zastupovať Kato, Beaty, Necro § Presenta alebo Ero Drummer.

Bohatý sprievodný program ponúkne návštevníkom rôzne športové, ale aj kultúrne aktivity formou workshopov a prednášok. Tešiť sa môžete na bubnovú školu, cestovateľské kino, eko workshop, turnaj v plážovom volejbale alebo slovenský pohár vo freestyle bmx. 

Sme iní, tvoríme niečo jedinečné - Galota Fest 2015.

Mapa
  • Zelená Voda

    Areál Zelená Voda
    91501 Nové Mesto nad Váhom

    Zelen%C3%A1%20Voda%2C%20Slovakia