Načítava sa ...

Žiadne dostupné predstavenia pre toto podujatie.

Detaily o podujatí

Každé jeho turné bolo najväčšou udalosťou v novodobej histórii. Aj teraz môžete zažiť vzrušenie a nehynúcu vášeň z tejto hudobnej legendy znova!

 

Michael Jackson – The Immortal World Tour (Nesmrteľné svetové turné) od Cirque du Soleil, zmysel a genialita vzkrieseného kráľa popu, väčšia než sám život. Unikátne predstavenie prináša esenciu, inšpiráciu a talent Michaela Jacksona vo fantastickej, monumentálnej a farebnej vízii od Cirque du Soleil. Už 1. a 2. decembra 2012 vo Viedni!

 

Fascinujúce spojenie hudby, tanca a vizuálnej nádhery vtiahne diváka do tvorivého sveta Michaela Jacksona. Obrovská, elektrizujúca halová produkcia odhaľuje, prečo táto šou dominuje, ako žiadna iná! Michael Jackson – The Immortal World Tour vnára pred očami publika do jeho piesní nezabudnutenú fantáziu a umelecké vyjadrenie. Predstavenie je určené pre fanúšikov, ktorí Michaela uctievali, bez predsudkov a sú vyrovnaní s jeho umeleckou tvorivosťou.

 

Michael Jackson – The Immortal World Tour ponúka pohľad do sveta fantázie, kde korene človeka a muzikanta, rovnako ako aj zdroj jeho tvorivého impulzu zostávajú v anonymite. Pôjde o jeho snahu, motiváciu, vzťah k hudbe, rozprávkam, kúzlam, tancu a krehkej kráse, ktoré rozlúštia zdanlivo harmonický charakter.

 

Ťažiskovým bodom turné bude Jacksonova popová hymna a obrovská aura, z nej vyžarujúca. Bude tak precítená, že energia z nej sálajúca bude neuveriteľná a intenzita úchvatná. Pripravte sa tiež na fenomenálne výkony 64 tanečníkov, hudobníkov a akrobatov, ktorí sa pokúsia vyjadriť Michaelove posolstvo lásky, mieru a jednoty.

 

Autor a režisér tejto šou – Jamie King, bol silne ovplyvnený Michaelom Jacksonom. Mal jedinečnú príležitosť Michaela sprevádzať ako tanečník, na Dangerous World Tour. Jamie King má rozbehnutú úspešnú kariéru ako choreograf a režisér, ktorý, ktorý vytvoril Koncepcie pre turné hviezdam ako Rihanna a Celine Dion. Viac ako 12 rokov pracoval ako kreatívny riaditeš pre Madonnu.

Mapa
  • Wiener Stadthalle Halle D

    Dr. Roland Rainer Platz / Eingang Märzpark
    1150 Wien

    Vogelweidplatz%2014%2C%201150%20Vienna%2C%20Austria