Načítava sa ...

Žiadne dostupné predstavenia pre toto podujatie.

Popis

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA NA KONCERTY

Eventim Slovensko a Slovak Lines spojili svoje sily, aby ste sa ku svojim hviezdam dostali, nech sú kdekoľvek.

Ak sa na koncert iba veziete, majte, prosím, pri vstupe pripravenú autobusovú vstupenku. Budete ju odovzdávať vodičovi autobusu pri nástupe do autobusu. Jeden ústrižok vám bude vrátený. Ten je potrebné predložiť vodičovi autobusu pri spiatočnej ceste.

Ak ste si u nás zakúpili balíček, v ktorom je zahrnutý aj vstup na koncert a spiatočná doprava, majte, prosím, pri vstupe pripravenú autobusovú vstupenku. Pri nástupe do autobusu vám ju vodič autobusu alebo určený zamestnanec vymení za lístok na koncert. Jeden ústrižok vám bude vrátený. Ten je potrebné predložiť vodičovi autobusu  pri spiatočnej ceste.

 

Organizácia dopravy je nasledovná:

Odchádza sa z hlavnej autobusovej stanice Mlynské nivy AS v Bratislave, v zásade z nástupišťa 44.

Čas odchodu z AS  je uvedený na autobusovej vstupenke. Prosím, príďte na miesto odchodu v aspoň 15 – minútovom predstihu.

Čas odchodu z koncertu bude oznámený vodičom autobusu priamo počas cesty na podujatie. Odchádza sa z miesta, kde ste vystúpili, prípadne ak to bude iné miesto, upresní vodič autobusu priamo počas cesty na podujatie v autobuse. Autobus späť do Bratislavy na Vás aj v prípade predĺženia koncertu počká.

 

Pri doprave, prosím, rešpektujte pravidlá dopravcu:

Všeobecné prepravné podmienky pre autobusovú dopravu na podujatie:

1, Nastupujte len do autobusu z nástupišťa, ktorého číslo máte uvedené na vstupenke. Autobus bude označený názvom podujatia a logom Eventim.

2, Autobus na podujatie odchádza v čase zverejnenom na autobusovej vstupenke. V prípade zmeškania odchodu autobusu nemáte nárok na vrátenie peňazí.

3, Autobus z podujatia odchádza po skončení samotného podujatia. Ak sa podujatie predĺži, odchádza 10 minút po nastúpení  75 % účastníkov. Miesto odchodu oznámi vodič autobusu. V prípade zmeškania odchodu autobusu späť nemáte nárok na vrátenie peňazí.

4, V prípade poškodenia alebo znečistenia autobusu bude náklad na opravu alebo vyčistenie daný na úhradu osobe, ktorá zavinila poškodenie alebo znečistenie.

5, Počas prepravy na podujatie nie je v autobuse dovolené fajčiť a požívať alkoholické nápoje, svojím správaním obťažovať spolucestujúcich hlučným správaním. V prípade porušenia týchto podmienok má vodič autobusu právo napomenúť, resp. vylúčiť zákazníka z autobusu, bez nároku na vrátenie peňazí.

6, Lístky na prepravu je možné zakúpiť na našej stránke www.eventim.sk a na predajnom mieste v sieti eventim.  Nie je možné ich zakúpiť u vodiča pred odchodom!

7, eventim sk, s.r.o. si vyhradzuje právo zrušiť podujatie autobusová doprava a balíček s autobusovou dopravou v prípade nenaplnenia minimálneho počtu predaných lístkov (minimálne 8 ks). O prípadnom zrušení podujatia dostanete informáciu v zmysle našich predajných podmienok.

9, Doprava na podujatie pozostáva z cesty z Bratislavy na podujatie a po skončení podujatia späť do Bratislavy.

10, Zakúpením vstupenky na autobusovú dopravu zákazník súhlasí, že je oboznámený a súhlasí so Všeobecnými prepravnými podmienkami pre autobusovú dopravu na podujatie a prepravným poriadkom dopravcu Slovak Lines.