FESTIVALY v RAKÚSKU


 

NOVA ROCK 2012 - Vstupenky ©

 

 

NovaRock : Jún, Nickelsdorf

 

NovaRock predstaví Bohov rocku: Metallica, Linkin Park, Billy Talent, The Offspring, Nightwish, Evanescence, Slayer, Cypress Hill, Marilyn Manson, The Baseballs, Machine Head, Kasabian, Boss Hoss, Refused, Mastodon, Within Temptation, Dimmu Borgir, Lamb of God, Killswitch Engage, Opeth, Schandmaul, Trivium, Hatebreed, As I Lay Dying, Steel Panther, MAd Caddies, Puddle of Mudd, Oomph!, August Burns Red, Devin Townsend Project, Gojira, Biohazard, Awolnation, Lagwagon, Devildriver, The Answer, Cancer Bats, Triggerfinger plus ďalšie hviezdy, ktoré potvrdia svoju účasť.

 

 

 

 

springfestival graz - Vstupenky ©

 

Springfestival : Máj, Graz

 

Springfestival sa prepracoval na jeden z najpokrokovejších festivalov v Európe. Od rozhovorov o elektronickom umení, dizajne a technológiách, po hudbu v znamení Zeitgeist s rôznymi DJmi, ktorí budú hrať počas 4 nocí.

Ďalšie:

 

Beatpatrol Festival

23.Volksbank Vorarlberg Szene Openair

Harvest of arts

Nova Jazz Blues Night

FM4 Frequency

Two days a Week 2012

The full hit of summer Festival

Eristoff Tracks Urban Art Forms 2012

Lovely Days

Sunsplash

Lake Festival

 

FESTIVALY v MAĎARSKU


 


 

Pannónia Festival : Máj, Szántód

 

Po 5tich úspešných rokoch sa presunul Pannónia Festival z Várpalota do mestečka Szántód, na okraji jazera Balaton. Tentokrát sa predstaví viac ako 160 kapiel!

 


 

20. VOLT FESZTIVÁL 2012 - Tickets VOLT 2012 Jegyek©

 

VOLT Festival : Jún, Sopron

 

Žijúce legendy čakajú na svojich fanúšikov v poradí na 20tom festivale VOLT v mestečku Sopron. Okrem Skrillex, Snow Patrol sa predstavia aj Iggy & the Stooges, Lostprophets, Children of Bodom, Hadouken!, Katy B, Simple Plan a Röyksopp.

 


 

BALATON SOUND FESZTIVÁL 2012 - Tickets Balaton Sound 2012 Jegyek©

 

 

 

Balaton Sound Festival : Júl, Zamárdi

 

Heineken Balaton Sound navštívi aj Avicii, Example, Gossip, Steve Angello, Carl Cox a superstar David Guetta a Paul Kalkbrenner - najznámejší berlínsky predstaviteľ techna.

 

Ďalšie:

 

Harley-Davidson Open Road Fest

 

Gastroblues Festival

 

 

 

EFOTT

 

Borsodi Hegyalja Festival

Campus Festival


 


Festivaly v Čechách


Colours of Ostrava: Júl, Ostrava

Alanis Morissette, Bobby McFerrin, Animal Collective, The Flaming Lips, ZAZ, Antony and the Johnsons, Kronos Kronos Quartet a mnohí ďalší…

 

 


Metalfest Open Air Czech Republic 2012: Jún, Plzeň

Potvrdené kapely:
MEGADETH, W.A.S.P., URIAH HEEP, BLIND GUARDIAN, KREATOR, BEHEMOTH, IN EXTREMO, HYPOCRISY, DEATH ANGEL, AXXIS LEGION OF THE DAMNED, SEPTICFLESH, ALESTORM, POWERWOLF, VADER, ENSIFERUM, HATE, GRAND MAGUS, STEELWING, FLESHGOD APOCALYPSE, HUNTRESS… a mnohí ďalší.

 

 


MIGHTY SOUNDS: Júl, Tábor

Jeden z najjedinečnejších hudobných festivalov v ČR, v zastúpení žánrov: ska, punk rock, reggae, rockabilly, dancehall, rock and roll a ďalšie .....

 

 


Masters of Rock 2012: Júl, Vizovice

10te narodeniny najväčšieho medzinárodného rockového festivalu priamo pod holým nebom. Potvrdené kapely sú: WITHIN TEMPTATION, EDGUY, SABATON, THIN LIZZY, KAMELOT, ARCH ENEMY, KORPIKLAANI, STRATOVARIUS, DEATHSTARS, PAIN, UNISONIC, GOTTHARD, EXODUS, TIAMAT, PAUL DI ANNO, SIRENIA, FREEDOM CALL, FIREWIND, HELL, THE SORROW, Kissin´ Dynamite, Saltatio Mortis, Suicidal Angels, Milking The Goatmachine, Skyforger, Bloodbound, Black Majesty, Odium, Ribozyme, Horkýže Slíže, Arakain, Doga, Visací zámek, Vitacit, Salamandra, Legendy se vrací, ZakázanÝ ovoce ..


FESTIVALY v SRBSKU

 


WARRIOR'S DANCE FESTIVAL : September, Belehrad

Známa britská kapela The Podigy spolu s AAA Production prezentujú “WDF” festival. Festival bude 15. septembra v Belehrade.

 

 


Internacionalni džez festival Nišville 2012 : August, Niš

Tohtoročný festival navštívia hviezdy ako Jean Luc Ponty - francúzsky huslista a skladateľ a známy jazzman, Osibisa - super známy afro skladateľ, tento držiteľ Oscara vystúpi spolu s Joaom a Mariom David Linxom a predstavia úryvky s Gershwinovej opery.


FESTIVALY v RUMUNSKU

 


ARTmania Festival 2012 : August, Sibiu

Tento unikátny festival sa bude odohrávať v stredovekom lese v meste Sibiu a Sibiu Arena (kemping a zábava). Koncerty budú najmä na námestí.

 


Tuborg Green Fest powered by Rock the City: Jún, Bukurešť

Nezmeškajte legendy ako: PENTAGRAM, SAXON, SOULFLY, BLACK LABEL SOCIETY, GODSMACK, MACHINE HEAD, SWEET SAVAGE, UGLY KID JOE, WITHIN TEMPTATION, THE CULT.

Ďalšie: FUSION Festival 2012


FESTIVALY v BULHARSKU


LOUD FESTIVAL 2012 : Jún, Sofia

Loud fesival 2012 je prvou edíciou nového konceptu - "multifunctional" rocku a metalu. Bude sa odohrávať na Sofia Airport Park hneď vedľa druhého terminálu.

 

 


SOFIA ROCKS 2012 : Júl, Sofia

Najsignifikantnejší rockový festival je späť spolu s headlinermi, ktorí nikdy predtým v Bulharsku neboli: GUNS N’ ROSES, GODSMACK AND THE SPECIAL GUESTS, IGGY AND THE STOOGES, UGLY KID JOE ....

 

 

 

 

TANGRA ECO ART DANCE FESTIVAL - Tickets ©

TANGRA ECO ART DANCE FESTIVAL : August

Tangristika je trojica substancií - Tan (vesmír), Nak (človek) a Ra (Boh). Hlavnou myšlienkou tohto festivalu je vytvoriť mystické miesto v krásnom prostredí Bulharska s láskou, harmóniou a duchovnom.

Ďalšie:

ELEVATION 2012

Spirit of Burgas


FESTIVALY v SLOVINSKU

 

Schengenfest '12 - Tickets ©

 

 

Schengenfest '12 : August, Vinica

 

SCHENGENFEST - festival zvuku, slnka a zábavy!
Tento festival je známy koncertami nielen slovinských kapiel, ale i zahraničných performerov.

 


 


FESTIVALY v CHORVÁTSKU

 

TERRANEO FESTIVAL 2012 - Tickets ©

 

Terraneo Festival: August, Šibenik

Druhé vydanie festivalu Terraneo bude v Šibeniku v dátumoch 7. - 9. augusta 2012. Je pripravený skvelý 3 -dňový program a 5 dní kempingu. Tento rok sa to celé udeje v bývalom vojenskom zariadení Bribirski knezovi v Šibeniku.

 

 

ROKAJ FEST 2012 - Tickets ©

 

Rokaj Fest: Jún, Záhreb

Line up :
07.06. - TBF, Urban&4, Enter Shikari, Lagwagon, Skindred, Hatebreed, Nina Romić, Theophilus London, S.A.R.S., Quasarr, Pasi.
08.06. - Slayer, Mastodon, Gojira, Father, Igut, PipsChips&Videoclips, Deafness By Noise, Roots Manuva, General Woo.

Ďalšie:

Hartera8 Festival

 

 

 

 

 


 

 

Festivaly na SLOVENSKU

Festival Konvergencie

 

MOCNA FUNFON TOUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Späť