Váš prehliadač nepovoľuje cookie súbory tretej strany. Pre úspešnú rezerváciu je nutné ukladať naše cookie súbory vo Vašom prehliadači. Prosím, kliknite na tlačidlo nižšie pre otvorenie nákupného procesu v novom okne.


Otvoriť stránku v novom okne

Placebo

Kultové PLACEBO prichádza na Slovensko!

Kultová kapela PLACEBO oslavuje svoje 20. výročie veľkolepým svetovým turné. Dvadsaťročnicu oslávi aj s fanúšikmi na Slovensku! V nedeľu 25. júna odohrá Placebo svoj koncert v AEGON Aréne NTC v Bratislave. Kapela minulý rok vydala album A Place For Us to Dream – 20 Years Of Placebo, ktorý obsahuje aj singel Jesus´ Son. Londýnska formácia, ktorá patrí k špičke alternatívnej scény odohrá to najlepšie zo svojej tvorby. Na svojom konte majú kultové hity ako Every You Every Me (1999), Black-Eyed (2001) či The Bitter End (2003).

Kapela vznikla v roku 1994 v Londýne, keď sa dali hudobne dokopy spevák Brian Molko a basgitarista Stefan Osdal. Ich pôvodný názov bol Ashtray Heart. Ich album Placebo v roku 1996 zaznamenal nečakaný úspech. Fanúšikom ich hudby bol od začiatku legendárny David Bowie, ktorý kapelu prizval aj na svoje posledné turné. Dvere do veľkého sveta hudobného biznisu im v roku 1997 otvoril singel Nancy Boy. Paradoxne, Brian Molko sa vyjadruje, že je to „najhoršia skladba, akú kedy napísal“.

Placebo má na konte osem albumov, vrátane najnovšej kompilácie A Place For Us to Dream. Veľké oslavy odštartovalo Placebo už minulý rok a 25. júna odohrajú koncert v Bratislave. Ich štýl je rockový, siaha do alternatívy aj glam rocku. Kritici v ich hudbe nachádzajú aj prvky brit popu, gothic rocku, pop rocku... Jedno je však isté – Placebo majú nezameniteľný zvuk podčiarknutý skvelým hlasom Briana Molka.

Placebo
Ne, 25.6.2017, 19:00 h
Aegon Arena
Prikopova 6, 83103 BRATISLAVA


Späť na prehľad dátumov


Automatický výber miesta

Vy si vyberiete cenu, my Vám vyberieme najlepšie voľné miesta

Plán sály Vyberte si Vaše miesto

Kat.  Popis  Cena  Množstvo 
1 Sedenie Tribúna B Normal price w € 65,00
2 Sedenie Tribúna A, C Normal price w € 55,00
3 Státie Normal price w € 39,00

Ceny vstupeniek sa zobrazujú vrátane poplatkov predajných miest a zákonnej dane z predaja plus servisné a doručovacie poplatky.


Poznámka: CTS EVENTIM AG & Co. KGaA nie je usporiadateľom ponúkaných predstavení, pôsobí iba ako predpredajca vstupeniek v mene usporiadateľa. Sledujte, prosím, pokyny a zákazy pri jednotlivých podujatiach.FanTicket

Pre toto podujatie je dostupná farebná vstupenka - FanTicket.