LORD OF THE DANCE - Vstupenky

8. máj 2017, Bratislava

Ďaľšie informácie ...

  • Kedy a kde?

  • Pre mňa a ostatných.

  • EVENTIM Komunita

Vyberte si vstupenky:

Vstupenky
PodujatieMestoDátum
LORD OF THE DANCEBRATISLAVA
Aegon Arena
Po, 8.5.2017
19:00 h
 
Vstupenky od € 49,00
Vstupenky TicketDirect sú k dispozícii  Vstupenky
1 - 1 z 1

Informácie o podujatí

Ohromujúca nová šou Lord Of The Dance sa vracia na Slovensko!

Úspešné nové tanečné predstavenie Lord Of The Dance: Dangerous Games, ktoré zažilo minulý rok svoju svetovú i slovenskú premiéru sa v roku 2017 vracia do Bratislavy! V AEGON Aréne vystúpi 40 najtalentovanejších mladých umelcov z celého sveta pod režisérskou taktovkou tanečného génia Michaela Flatleyho 8.mája o 19:00hod.

Najnovšia írska tanečná megašou je označovaná ako jednoznačne najvycibrenejšie predstavenie Lord Of The Dance po umeleckej aj technickej stránke.

Tradičné majstrovské dielo sa dočkalo nového naštudovania pod vedením zakladateľa súboru Michaela Flatleyho, ktorý preslávil írsky tanec po celom svete. Vynovená šou mala premiéru začiatkom septembra 2015 v londýnskom Palladiu a opäť sa dočkala vrúcneho prijatia od divákov aj kritiky.

„Cítil som to tak, že túto šou ešte môžeme posunúť o level ďalej, no a nesklamal som sa. Naozaj sa to podarilo,“ povedal Flatley, prezývaný aj kráľ írskeho tanca po predstavení novej verzie show.

Lord Of The Dance: Dangerous Games prináša nové tanečné čísla, bezchybný zvuk , vizuálne technológie, efektný svetelný park, inovované kostýmy a novú hudbu od skladateľa Gerarda Fahyho. Vývoj sa dotkol aj hlavných postáv, Pána Tanca aj obávaného Pána temnôt. Súboj dobra a zla tak dostáva novú, ešte vzrušujúcejšiu podobu a divákom sľubuje nezabudnuteľný zážitok s tradične silným finále a následným prídavkom nabitým obrovskou energiou.

Choreograf a umelecký šéf Michael Flatley chcel aj v novej verzii zachovať pôvodnú dávku napätia. Predstavenie ešte povýšili spomínané nové choreografie a moderná hudba, v ktorej vyniká fenomenálny írsky riverdance.

„Som úplne nadšený z obrovského talentu a schopností všetkých umelcov, ktorých sme pre šou získali,“ vyjadril sa Flatley na margo 40-členného súboru, ktorý novú šou predstavil celému svetu. Jeho súčasťou je aj hosťujúca Nadine Coyle, bývalá hviezda populárnej dievčenskej skupiny Girls Aloud, ktorá spieva ústrednú skladbu šou.

Priamo v programe diváci uvidia aj legendárneho Flatleyho, ktorý sa objavuje v úvodnej videosekvencii približujúcej jeho životnú dráhu od úplných začiatkov až po súčasnosť s odovzdávaním skúsenosti svojim nasledovníkom. Pôvodná Flatleyho šou Lord Of The Dance vznikla presne pred 20 rokmi, jej premiéra bola 27.júna 1996 v dublinskom Point Theatre.

Lord Of The Dance videlo od roku 1996 vyše 60 miliónov ľudí po celom svete vrátane 400-tisíc divákov počas päťročného hosťovania v Las Vegas. Predstavenie patrí k najziskovejším projektom v umeleckom priemysle v celej jeho histórii. Vypredané bolo v minulosti viackrát aj na Slovensku a v máji k nám zamieri opäť! Vstupenky exkluzívne iba v sieti Eventim.sk!