Váš prehliadač nepovoľuje cookie súbory tretej strany. Pre úspešnú rezerváciu je nutné ukladať naše cookie súbory vo Vašom prehliadači. Prosím, kliknite na tlačidlo nižšie pre otvorenie nákupného procesu v novom okne.


Otvoriť stránku v novom okne

DEPECHE MODE

Depeche Mode vyrážajú na Global Spirit Tour

Depeche Mode, jedna z najvplyvnejších kapiel modernej hudby, ohlásila svetové turné, ktoré štartuje v máji 2017. V sobotu 20. mája si môžete ich novú skvelú šou užiť v Bratislave na futbalovom štadióne Pasienky! Počas koncertu kapela odohrá aj skladby z nového štúdiového albumu, ktorý vydáva začiatkom roka. Global Spirit Tour bude mega turné, ktoré si isto nedajú ujsť skalní ani stále pribúdajúci noví fanúšikovia tejto hudobnej legendy.

Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher budú v rámci Global Spirit Tour hrať pre vyše 1.5 milióna fanúšikov v 32 mestách a 21 krajinách naprieč Európou. Popri Paríži, Berlíne, Miláne či Moskve Depeche Mode opäť zavítajú aj do Bratislavy!

DEPECHE MODE
So, 20.5.2017, 20:30 h
Futbalový štadión Pasienky
Junácka 10, 83626 BRATISLAVA


Späť na prehľad dátumov


Automatický výber miesta

Vy si vyberiete cenu, my Vám vyberieme najlepšie voľné miesta

Plán sály Vyberte si Vaše miesto

Kat.  Popis  Cena  Množstvo 
1 Kategória 1 Normal price w € 80,00
2 Státie pod pódiom FOS Normal price w € 79,00
3 Kategória 3 Momentálne nie sú dostupné žiadne vstupenky
4 Kategória 4 Momentálne nie sú dostupné žiadne vstupenky
5 Státie Momentálne nie sú dostupné žiadne vstupenky
6 Možná znížená viditeľnosť Momentálne nie sú dostupné žiadne vstupenky
7 Možná znížená viditeľnosť Normal price w € 80,00

Ceny vstupeniek sa zobrazujú vrátane poplatkov predajných miest a zákonnej dane z predaja plus servisné a doručovacie poplatky.


Poznámka: CTS EVENTIM AG & Co. KGaA nie je usporiadateľom ponúkaných predstavení, pôsobí iba ako predpredajca vstupeniek v mene usporiadateľa. Sledujte, prosím, pokyny a zákazy pri jednotlivých podujatiach.FanTicket

Pre toto podujatie je dostupná farebná vstupenka - FanTicket.