Váš prehliadač nepovoľuje cookie súbory tretej strany. Pre úspešnú rezerváciu je nutné ukladať naše cookie súbory vo Vašom prehliadači. Prosím, kliknite na tlačidlo nižšie pre otvorenie nákupného procesu v novom okne.


Otvoriť stránku v novom okne

Cirque du Soleil Varekai

ORGANIZAČNÉ POKYNY USPORIADATEĽA

Cirque du Soleil sa vracia na Slovensko!

Tentoraz k nám slávny cirkus zavíta so šou Varekai. Od 27. do 30. apríla si môžete užiť fantastický artistický cirkus v siedmich jedinečných predstaveniach.

Desaťtisíce divákov v Bratislave doteraz videli úžasné predstavenia Cirque du Soleil, ktoré prezentujú spojenie gymnastického majstrovstva, nádherných kostýmov, pútavého príbehu a jedinečnej živej hudby. Cirque du Soleil je cirkus, v ktorom nemá miesto drezúra zvierat, svoje umenie predvádzajú artisti na zemi aj vo výškach, z čoho divákom tuhne krv v žilách. Nádherné predstavenia očarili celý svet a Slovensko je pravidelnou zastávkou Cirque du Soleil na ich svetovom turné. Po dvoch rokoch sa môžete opäť tešiť na ďalšie vystúpenie, aké tu ešte nebolo. Varekai mal svetovú premiéru v Montreale v roku 2002. Odvtedy sa predstavil v 130 mestách 23 krajín a videlo ho dovedna 10 miliónov divákov! Medzinárodné zoskupenie tvorí 50 špičkových akrobatov, hudobníkov, spevákov a postáv z 19 krajín sveta.

Cirque du Soleil
Zo skupiny dvadsiatich pouličných umelcov v roku 1984 vznikla veľká organizácia so sídlom v kanadskom Quebecu, ktorá poskytuje vysoko kvalitnú umeleckú zábavu. Spoločnosť má takmer 4-tisíc zamestnancov, vrátane viac než 1300 umelcov z vyše 50 krajín sveta. Cirque du Soleil priniesol senzáciu a potešenie už vyše 100 miliónom divákov v 300 mestách vo vyše štyridsiatich krajinách na šiestich svetadieloch.

Príbeh Varekai

Hlboko v lese na úpätí sopky existuje zvláštny svet nazvaný Varekai. Z oblohy sa znesie osamelý muž a príbeh Varekai sa začína... Muž zletí do tieňa magického lesa a ocitá sa vo fantastickom svete plnom nevídaných stvorení, putuje na hranici reality a absurdnosti, po svete, kde sa dejú zázraky. Diváci sa ocitnú v úchvatnom lese, kde rastie vyše 300 stromov, ktoré siahajú do výšky takmer jedenásť metrov!

Varekai je slovo románskeho pôvodu a znamená „kdekoľvek“. Scenáristom a režisérom veľkolepého predstavenia je Dominic Champagne a týmto dielom vzdáva hold kočovníkom ako zakladateľom starého cirkusového umenia, všetkým, ktorí sa s vášňou pre cirkusové umenie vydávali stále znova na cesty nevedno kam, do sveta Varekai...
Kyvadlo času nás vracia späť do čias starodávnych cirkusov, tradičných gregoriánskych tancov a vzápätí nás katapultuje do sveta moderného gymnastického umenia. Úžasnú scénu zaplnia svetoví artisti, ktorí predvedú dokonalú a precíznu šou.

Kostýmy

Eiko Ishioka je talentovaná návrhárka, ktorá pracuje v divadelnom a filmovom priemysle. Cirkusové umenie pre ňu bolo kedysi nepreskúmaným územím, no s radosťou prijala výzvu a navrhla kostýmy pre predstavenie Varekai. Výzva bola o to väčšia, že pri tomto druhu kostýmov musí dbať nielen na estetický dojem, dôležitý je aj výber materiálov, funkčnosť a bezpečnosť oblečenia.

Hudba
Violaine Corradi sa pri tvorbe hudby pre Varekai inšpiroval širokou škálou world music. Artistické umenie a nádhernú scénu výborne dotvárajú rytmy havajskej rituálnej hudby, piesne francúzskych trubadúrov z 11. storočia, tradičné arménske melódie a chórová hudba. Živú kapelu tvoria hráči na klávesy, bicie, perkusie, basgitaru, violu, dychové nástroje a dvaja speváci stvárňujúci Patriarchu a Múzu.

Oficiálny trailer
https://www.youtube.com/watch?v=9yZiTJuj5Dw

  „Poslaním Cirque du Soleil je prebudiť predstavivosť, podnietiť zmysly a vyvolať emócie v ľuďoch na celom svete.“

Každé dieťa musí mať zakúpenú vstupenku.

ZŤP-S vstupenky VYPREDANÉ.

Cirque du Soleil Varekai
So, 29.4.2017, 20:00 h
Zimný štadión Ondreja Nepelu
Odbojárov 9, 83104 BRATISLAVA


Späť na prehľad dátumov


Automatický výber miesta

Vy si vyberiete cenu, my Vám vyberieme najlepšie voľné miesta

Plán sály Vyberte si Vaše miesto

Kat.  Popis  Cena  Množstvo 
1 Kategória 1 Momentálne nie sú dostupné žiadne vstupenky
2 Kategória 2 Normal Price w € 89,00
3 Kategória 3 Normal Price w € 69,00
4 Kategória 4 Normal Price w € 59,00
5 Kategória 5 Normal Price w € 49,00
6 Kategória 6 Momentálne nie sú dostupné žiadne vstupenky
7 Kategória 7 Momentálne nie sú dostupné žiadne vstupenky

Ceny vstupeniek sa zobrazujú vrátane poplatkov predajných miest a zákonnej dane z predaja plus servisné a doručovacie poplatky.


Poznámka: CTS EVENTIM AG & Co. KGaA nie je usporiadateľom ponúkaných predstavení, pôsobí iba ako predpredajca vstupeniek v mene usporiadateľa. Sledujte, prosím, pokyny a zákazy pri jednotlivých podujatiach.FanTicket

Pre toto podujatie je dostupná farebná vstupenka - FanTicket.