CIBULA FEST 2017 - Vstupenky

CIBULA FEST 2017 - Vstupenky

CIBULA FEST multižánrový festival vstupuje do svojho 9. ročníka.

Ďaľšie informácie ...

Prehľad cien

Vstupenky
PodujatieMestoDátum
CIBULA FEST 2017HOLÍČ
Areál pri Letisku Holíč
Št, 20.7.2017
10:00 h
 
Vstupenky od € 28,00
Vstupenky TicketDirect sú k dispozícii  Vstupenky
1 - 1 z 1

Informácie o podujatí

Na Cibula Feste 2017 vystúpi aj svetová legenda 90 rokov.

Najväčší česko-slovenský multižánrový a multigeneračný festival Cibula Fest je na mape najväčších slovenských a českých festivalov už 9 rokov! Cestu do pohraničného pásma medzi oboma republikami si za ten čas našiel už hádam každý, kto na hudobnej scéne v týchto končinách niečo znamená. A okrem toho aj viaceré svetové hudobné legendy. A inak tomu nebude ani tento rok.

Holíčske letisko sa opäť na jeden júlový víkend zmení na miesto plné hudby, tanca, dobrej zábavy a energie. Každoročne sa tu zíde približne 10-tisíc fanúšikov festivalovej zábavy a niečo podobné čaká Záhorie aj v termíne od 20 do 22. júla 2017. Okrem skvelých českých a slovenských kapiel si prídu na svoje aj tí, ktorí sa radi zabávajú tancom na EURODANCE. Ako záverečný prídavok 9. ročníku festivalu sme pripravili LIVE MEGAPÁRTY pre všetky generácie, na ktorej vystúpi aj svetová legenda a hviezda deväťdesiatych rokov CAPTAIN JACK so svojimi nesmrteľnými hitmi ako Captain Jack, Drill Instructor, Iko Iko či Soldier, Soldier. To je však len časť hudobnej porcie, ktorú Cibula Fest tento rok ponúkne. Okrem Captaina Jacka sa v Holíči predstaví aj viacero ďalších lákadiel naprieč hudobným spektrom. Cez rock, pop, metal, hip-hop či raggae, až po dance music. Zárukou kvalitnej hudby budú tento rok napríklad kapely ako Horkýže Slíže, Xindl X, IneKafe, Walda Gang, Jelen, Chiki Liki Tu A, Dymytry, Lenny, Fuera Fondo a veľa ďalších a zatiaľ utajovaní headlineri.„Máme pripravené ešte veľké mená slovenskej, českej a dokonca aj ďalšieho zástupcu svetovej hudobnej scény, ktoré prezradíme postupom času na našich stránkach, sociálnych sieťach a v médiách,“ povedal organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Pre mladých je pripravená opäť COOL ARÉNA, ktorá je už na festivale osvedčenou zónou a vždy praská vo švíkoch. Prvým dňom festivalu tu bude pokračovanie projektu Onion Magic Story z minulého roku s programom elektronickej hudby, kde sa predstaví napr. popredný slovenský DJ EKG a ďalší. Druhý deň bude v tejto aréne patriť Hip - Hopu s populárny českým zoskupením ATMO music, predstaví sa i raperka Sharkass a ďalší poprední slovenskí a českí raperi. Tretí deň v COOL ARÉNE obsadí žáner Ragaae, kde vystúpi napr. česká stálica tohto žánru Švihadlo, za slovenské farby Medial Banana, ragaae partiu doplnia Ting, Rida Radar, N30akustika a ďalší.

Po prestávke sa tento rok na Cibula Fest vracia aj obľúbená Moto Zóna s Rock stage, ktorá bude oficiálnym medzinárodným motozrazom, na ktorom sa v rámci nového projektu „WORLD TRIBUTE SHOW” predstavia najväčšie svetové tribute - revivalové kapely zo zahraničia, ktoré sú zložené zo špičkových umelcov a zbierajú úspechy po celom svete. Revivalové skupiny U2, QUEEN, AC-DC, KISS, IRON MAIDEN, RAMMSTEIN a veľa ďalších, sú zárukou plnohodnotnej šou vrátane pestrých súťaží i pikantných sprievodných programom nie len pre motorkárov.

Tento rok pribudne ďalší stage s názvom MUSICMAP TV s českým projektom Skuteční Liga, ktorá píše už 14 rokov svojej histórie a navštevuje popredné festivaly v Čechách a i jeden najväčších festivalov na svete Woodstock v Poľsku. Práve pre svoju vzrastajúcu popularitu si vybrali tento rok aj náš festival Cibula Fest. Viac informácií o tomto stage a projekte prinesieme v ďalších článkoch.

Aktuálna cena vstupenky je 23 eur. Cena sa však bude od 1. 5. 2017 zvyšovať ! Vstupenky sú v predaji v sieti Eventim. V Holíči zakúpite vstupenky v predajni Farby Laky Paint, Kukučínova 1139/2 pri kruhovom objazde.

Viac informácií na www.cibulafest.eu

Vstupenka VIP obsahuje

- Parkovanie pri VIP bráne zdarma.
- Vstup bez čakania cez VIP bránu.
- Splachovacie NONSTOP udržiavané WC.
- Pohyb vo VIP zóne s prechodom do areálu vedľa hlavného pódia.
- Vo VIP stane budú alkoholické nápoje, nealko nápoje/pivo/kofola/káva/
- Všetky alkoholické a nealkoholické nápoje budú spoplatnené za výhodnejšie ceny ako v areáli festivalu v pohodlí a bez čakania v radoch.
- Občerstvenie formou bufetových stolov dvakrát denne ZDARMA.

Deti do 10 rokov vrátane v doprovode dospelej osoby majú vstup zdarma. (v prípade vyžiadania je treba predložiť doklad o veku dieťaťa – zdravotný preukaz)

Pre ZŤP S a vozíčkarov platí 50 % zľava zo vstupenky na mieste, to isté sa vzťahuje aj na doprovod v počte jedna osoba (v predpredaji sa tieto vstupenky zakúpiť nedajú)

CENA VSTUPENIEK SA BUDE ZVYŠOVAŤ