CIBULA FEST 2017 - Vstupenky

CIBULA FEST 2017 - Vstupenky

CIBULA FEST multižánrový festival vstupuje do svojho 9. ročníka.

Ďaľšie informácie ...

Prehľad cien

Vstupenky
PodujatieMestoDátum
CIBULA FEST 2017HOLÍČ
Areál pri Letisku Holíč
Št, 20.7.2017
10:00 h
 
Vstupenky od € 23,00
Vstupenky TicketDirect sú k dispozícii  Vstupenky
1 - 1 z 1

Informácie o podujatí

CIBULA FEST – multižánrový festival vstupuje do svojho 9. ročníka.

CIBULA FEST s heslom „ buď Forever Young“ a festival pre všetkých Vám prináša 1.000 darčekov k Vianociam v podobe limitovanej edície trojdenných vstupeniek za zvýhodnenú cenu len 15 EUR.

V ďalšom ročníku, ktorý sa bude konať 20. až 22. 7. 2017 pri letisku Holíč, sa môžete tešiť na pestrý program zložený z popredných česko – slovenských účinkujúcich, niekoľko pódií, kde vystúpia desiatky skvelých skupín a účinkujúcich, niekoľko zábavných zón pre malých i veľkých, bohaté občerstvenie a veľa hudobno-zábavných zážitkov.

Cibula Fest je festival s dlhoročnou tradíciou a jeho organizátori chcú vychádzať v ústrety programom i cenou vstupenky každému, ktorý má rád dobrú zábavu, hudbu a chce stráviť tri dni v kruhu svojich starých i nových priateľov.

Organizátori Cibula Fest festivalu: "Zloženie programu je v plnom prúde a uzatvárame dohody a zmluvy s domácimi i zahraničnými účinkujúcimi. Hudobný žáner bude rozmanitý tak ako každý rok. Na viac pre rok 2017 chystáme nové prekvapenia, či už v podobe účinkujúcich alebo sprievodných programov. Postupne Vám budeme prinášať nové informácie na našich facebookových stránkach i na webe: www.cibulafest.eu"